Pojazdy hybrydowe vs. samochody elektryczne

0
1395

Najgorętszą nową rzeczą do zrobienia w tych dniach jest jakoś zelektryzowanie. Istnieją różne sposoby na zrobienie tego, na przykład na imprezy lub po prostu obejrzenie naprawdę fajnego filmu science fiction, ale można po prostu kupić samochód elektryczny.
To właśnie robią ludzie. Cóż, kupują samochody elektryczne, które nie są całkowicie elektryczne. Ale te samochody są wystarczająco blisko. Zabierają starego Mercedesa i podrzucają go. Następną rzeczą, jaką robią, jest położyć się w łóżku i marzyć o innych opcjach, jakie mogliby mieć. Czy mogli kupić samochód całkowicie elektryczny?

Czy tak, jaka byłaby różnica? Jak wypada samochód elektryczny i hybrydowy? Istnieje kilka kluczowych różnic między samochodami hybrydowymi i elektrycznymi.

Samochody elektryczne są czystsze niż samochody hybrydowe

Są czystsze, ponieważ nie wydzielają żadnych emisji. Nie mają również produktów ubocznych, które zanieczyszczają powietrze. Z drugiej strony samochody hybrydowe mają pewną emisję z paliwa wykorzystywanego do ich zasilania.

Samochody elektryczne kosztują mniej w utrzymaniu niż samochody hybrydowe

Samochody elektryczne mają mniej zużywających się części ruchomych. Są bardziej wydajne pod względem zużycia paliwa i mają lepszy przebieg niż samochody hybrydowe. Wynika to z faktu, że samochody elektryczne czerpią energię z akumulatorów, wodorowych ogniw paliwowych lub słońca. Dzięki temu samochody elektryczne są bezemisyjne. Samochody hybrydowe nie mają takich osiągnięć jak samochody elektryczne. W rzeczywistości samochody hybrydowe mogą wymagać takiej samej konserwacji, jak samochody konwencjonalne.

Samochód elektryczny nie może przejechać więcej niż 100 mil bez konieczności ładowania

Tym, co utrudnia posiadanie samochodu elektrycznego, są wygórowane koszty z tym związane. Akumulator w samochodzie elektrycznym musi być ciągle ładowany. Z drugiej strony samochody hybrydowe ładują się same. To największa przewaga samochodu hybrydowego nad samochodem elektrycznym.

To są główne różnice między samochodami elektrycznymi i hybrydowymi. Samochody hybrydowe są teraz najnowszymi i najgorętszymi rzeczami na rynku motoryzacyjnym i możesz być w stanie zrozumieć powody. Samochody elektryczne nie są tak naprawdę dostępne na masę
posługiwać się. Nadal trwają prace nad ulepszeniami.

Aby uzyskać akceptację publiczną, samochód musi spełniać określone warunki. Jednym z tych warunków jest to, że samochód musi przejechać 300 mil między tankowaniem. Następnie musi szybko się zapełnić i być w stanie jechać wystarczająco szybko, aby nadążyć za ruchem. Ponieważ samochód elektryczny nie może przejechać więcej niż 100 mil bez konieczności ładowania, nie spełnia warunków. Ale miejmy nadzieję, że wkrótce niektóre samochody elektryczne będą dostępne na rynku. Wtedy każdy może wiele zyskać na zmianie z samochodów hybrydowych na samochody elektryczne. Ale w tej chwili konsumenci mają sprawdzone samochody hybrydowe, aby je obejść. I ludzie też nie narzekają. Ale kiedy pojawią się samochody elektryczne, ludzie będą spieszyć się, aby kupić samochód, jak nigdy dotąd.

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.